FRC2512F4703TS
MFR.Part #
FRC2512F4703TS
JLCPCB Part #
C2934077
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS