FRC1206J9R1 TS
MFR.Part #
FRC1206J9R1 TS
JLCPCB Part #
C2907541
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 9.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS