FRC0603F1604TS
MFR.Part #
FRC0603F1604TS
JLCPCB Part #
C2999520
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS