E040N2P5HL1
Extended
Manufacturer
Existar
MFR.Part #
E040N2P5HL1
JLCPCB Part #
C29781164
Package
PDFN5x6-8
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 105A 2.3V 2.5mΩ@10V 2.94nF 34pF 35.7W 40V 45.5nC@10V 628pF N-Channel PDFN5x6-8 MOSFETs ROHS