TP0603D30K0P0505Z
MFR.Part #
TP0603D30K0P0505Z
JLCPCB Part #
C5184159
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS