CR0603J120KP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0603J120KP05Z
JLCPCB Part #
C245185
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ 50V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS