QR0612J470RP05
MFR.Part #
QR0612J470RP05
JLCPCB Part #
C176185
Description
-55℃~+155℃ 200V 470Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS