CRW2030J15R0E01Z
MFR.Part #
CRW2030J15R0E01Z
JLCPCB Part #
C175630
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2030 Chip Resistor - Surface Mount ROHS