CR2512J3R00E04S
MFR.Part #
CR2512J3R00E04S
JLCPCB Part #
C245730
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS