CR2512F330RE04Z
MFR.Part #
CR2512F330RE04Z
JLCPCB Part #
C146942
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS