CR1812JR056E04R
MFR.Part #
CR1812JR056E04R
JLCPCB Part #
C147102
Description
-55℃~+155℃ 56mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS