CR1812JR025E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1812JR025E04Z
JLCPCB Part #
C175943
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 25mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS