CRH2512J18K0E04Z
MFR.Part #
CRH2512J18K0E04Z
JLCPCB Part #
C175472
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 200V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS