CR0805J43KP05
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0805J43KP05
JLCPCB Part #
C429506
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS