CRH2512J51R0E04Z
MFR.Part #
CRH2512J51R0E04Z
JLCPCB Part #
C175432
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS