CR0603F86R6P05
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0603F86R6P05
JLCPCB Part #
C429342
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS