CR0402J2R20Q10Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0402J2R20Q10Z
JLCPCB Part #
C881410
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS