CR0402J110RQ10Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0402J110RQ10Z
JLCPCB Part #
C7418922
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS