PIS3D15P-4R7M-T
MFR.Part #
PIS3D15P-4R7M-T
JLCPCB Part #
C251744
Description
1.14A 137mΩ 4.7uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS