ECS-36-20-5G3XDS-TR
MFR.Part #
ECS-36-20-5G3XDS-TR
JLCPCB Part #
C6611946
Package
HC-49US
Description
-40℃~+125℃ 150Ω 20pF 3.6864MHz ±100ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS