QT49S-35.328MEEJ-T
MFR.Part #
QT49S-35.328MEEJ-T
JLCPCB Part #
C6368123
Description
-20℃~+70℃ 18pF 35.328MHz 80Ω ±10ppm ±10ppm HC-49US Crystals ROHS