QT49S-18.432MAAJ-T
MFR.Part #
QT49S-18.432MAAJ-T
JLCPCB Part #
C5836045
Description
-20℃~+70℃ 18.432MHz 18pF 30Ω ±30ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS