ECS-120-18-18-TR
MFR.Part #
ECS-120-18-18-TR
JLCPCB Part #
C2449984
Package
SMD-4P,11.8x5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12MHz 18pF 80Ω ±100ppm ±30ppm SMD-4P,11.8x5.5mm Crystals ROHS