ECS-100-18-18-TR
Extended
Manufacturer
ECS
MFR.Part #
ECS-100-18-18-TR
JLCPCB Part #
C2449986
Package
SMD-4P,11.8x5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 18pF 80Ω ±100ppm ±30ppm SMD-4P,11.8x5.5mm Crystals ROHS