EPM7121V-15R-034DH
MFR.Part #
EPM7121V-15R-034DH
JLCPCB Part #
C6944384
Package
DIP,19.7x7.1mm
Description
10.8V~13.2V 15V 2 34mA 81% DIP,19.7x7.1mm DC-DC Power Modules ROHS