EPM25361V-12R-2R5S
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
EPM25361V-12R-2R5S
JLCPCB Part #
C6944348
Package
DIP,25.4x25.4mm
Description
1 12V 2.5A 90% 9V~36V DIP,25.4x25.4mm DC-DC Power Modules ROHS