CY1332ME1IEF48O2A2
MFR.Part #
CY1332ME1IEF48O2A2
JLCPCB Part #
C2761711
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 3.3nF 400V CQC、UL、VDE、CUL、ENEC Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS