SMBJ200CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
SMBJ200CA
JLCPCB Part #
C361567
Package
SMB(DO-214AA)
Description
1.85A 1uA 200V 224V 324V 600W@10/1000us Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS