1.5KE100CA
Extended
Manufacturer
DOWO
MFR.Part #
1.5KE100CA
JLCPCB Part #
C294176
Package
DO-201
Description
1.5kW@10/1000us 10.95A 137V 1uA 85.5V 95V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS