DBT50-7.62-8P-BK-P
Extended
Manufacturer
DORABO
MFR.Part #
DBT50-7.62-8P-BK-P
JLCPCB Part #
C5137181
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 15A 1x8P 3-Side 300V 7.62mm 8 8P Black Side Mount P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS