DBT10-7.62-6P-GN
MFR.Part #
DBT10-7.62-6P-GN
JLCPCB Part #
C430664
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14~22 1x6P 2-Side 24A 450V 6 6P 7.62mm Green Side Mount Straight 插件,P=7.62mm Barrier Terminal Blocks ROHS