DB2ERC-3.5-14P-GN
MFR.Part #
DB2ERC-3.5-14P-GN
JLCPCB Part #
C710256
Package
Push-Pull,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 14 14P 1x14P 3.5mm 300V 8A Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle 弯插,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS