DB2EKB-7.62-7P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKB-7.62-7P-GN-S
JLCPCB Part #
C430642
Package
P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12~28 15A 1x7P 2.5 300V 7 7.62mm 7P Green Male Plug Reverse Horizontal Termination Screw Screw Terminal (M3) P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS