DB125-3.5-5P-GN-S
MFR.Part #
DB125-3.5-5P-GN-S
JLCPCB Part #
C3646874
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1 10A 16~28 1x5P 3.5mm 300V 5 5P Green M2 Through Hole 插件,P=3.5mm Screw Terminal Blocks ROHS