DB2EKM-3.5-13P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKM-3.5-13P-GN-S
JLCPCB Part #
C5362643
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 13 13P 16~28 1x13P 3.5mm 320V 8A Green Male Plug Screw Screw Connection (M2) Top Entry Plugin,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS