DB2EKC-5.08-10P-GN-S
MFR.Part #
DB2EKC-5.08-10P-GN-S
JLCPCB Part #
C600645
Package
P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10 10P 12~28 15A 1x10P 2.5 5.08mm 630V Green Male Plug Screw Screw Connection (M2.5) Top Entry P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS