DL25018-9AWD
MFR.Part #
DL25018-9AWD
JLCPCB Part #
C22382724
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x9P 2.5mm 250V 3A 9 9P Beige Brass PA Right Angle Tin UL94V-0 XA Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS