P6SMBJ51C
MFR.Part #
P6SMBJ51C
JLCPCB Part #
C3714441
Package
DO-214AA(SMB)
Description
-50℃~+150℃ 1uA 51V 56.7V 6.6A 600W 91.1V Bidirectional TVS DO-214AA(SMB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS