BZX84C43-AQ
Extended
Manufacturer
(DIOTEC)
MFR.Part #
BZX84C43-AQ
JLCPCB Part #
C3734749
Package
SOT-23-3(TO-236-3)
Description
-50℃~+150℃ 1 Independent 300mW 43V 50nA@30.1V ±5% SOT-23-3(TO-236-3) Zener Diodes ROHS