WI0402UC12NJST-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
WI0402UC12NJST-HF
JLCPCB Part #
C18221146
Package
0402
Description
120mΩ 12nH 26@250MHz 3.6GHz 640mA Wire-wound chip inductor ±5% 0402 Inductors (SMD) ROHS