SFE6045A-2R2M-F-HF
MFR.Part #
SFE6045A-2R2M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464190
Package
SMD,6x6mm
Description
18mΩ 2.2uH 5A 7.4A ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS