SFE6028A-330M-F-HF
MFR.Part #
SFE6028A-330M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464175
Package
SMD,6x6mm
Description
1.3A 1.5A 220mΩ 33uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS