WBA1206D202PT-HF
MFR.Part #
WBA1206D202PT-HF
JLCPCB Part #
C2976948
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+125℃ 1.2Ω 10MΩ 2 200mA 2kΩ@100MHz 50V SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS