SFE4020A-5R6M-F-HF
MFR.Part #
SFE4020A-5R6M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464140
Package
SMD,4x4mm
Description
1.8A 102mΩ 2.4A 5.6uH ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS