WBA1206D142PT-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
WBA1206D142PT-HF
JLCPCB Part #
C2976947
Package
SMD-4P,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+125℃ 1.4kΩ@100MHz 10MΩ 1Ω 2 220mA 50V SMD-4P,3.2x1.6mm Common Mode Filters ROHS