SFE4030A-3R3M-F-HF
MFR.Part #
SFE4030A-3R3M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464071
Package
SMD,4x4mm
Description
2.4A 3.3A 3.3uH 52mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS