SFE6020A-150M-F-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
SFE6020A-150M-F-HF
JLCPCB Part #
C22464155
Package
SMD,6x6mm
Description
1.4A 1.5A 157mΩ 15uH ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS