DSE322515-4R7M-HF
Extended
Manufacturer
DDY
MFR.Part #
DSE322515-4R7M-HF
JLCPCB Part #
C22463751
Package
1210
Description
1A 1A 216mΩ 4.7uH ±20% 1210 Power Inductors ROHS