RLT1220-3-2R00-JNH
Extended
Manufacturer
Cyntec
MFR.Part #
RLT1220-3-2R00-JNH
JLCPCB Part #
C4258154
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 250mW 2Ω Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS