TV15C7V0J-G
MFR.Part #
TV15C7V0J-G
JLCPCB Part #
C2448744
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 125A 12V 200uA 7.78V 7V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS